Yarışma Şartları ve Genel Bilgiler

“HUZURA DOĞRU – 2020” SİYER-İ NEBÎ YARIŞMASI

ŞARTLAR  ve  GENEL BİLGİLER

 1. Yarışmaya, yaş sınırı olmaksızın herkes katılabilir.
 2. Yarışmada dereceye girenlerden, sadece ilkokul, ortaokul, lise veya üniversite öğrencisi olup öğrenimine devam edenler mükâfat almaya hak kazanırlar. (Açık ortaokul – Açık lise – Açık öğretim dâhil)  
 3. Öğrenimine devam eden ilk 50 öğrenci sıralanarak hediye verilecektir.
 4. Başvurular, kayıt tarihinin son günü olan 20 Kasım 2020 saat 23:59’a kadar yapılabilecektir.
 5. Yarışma için, belirtilen tarihe kadar kayıt yaptırmayanlar, yarışmaya katılamazlar…
 6. Elektronik ortamda başvuru yapıldıktan sonra değişiklik – düzeltme yapılamaz. Bundan dolayı yaşanabilecek her türlü sıkıntıda kainatinefendisi.net@hotmail.com  adresine, değişiklik talebi ile ilgili mail gönderilmelidir. (En geç  20 Kasım 2020 saat 23:59’ a kadar.)
 7. Yarışmada, kendi adına başkasını yarıştıranların imtihanları geçersiz sayılır.
 8. Mükâfat dağıtımında kimliğini ve öğrenci belgesini ibraz edemeyenler hediyelerini alamazlar.
 9. Yarışma neticesinde puanların eşit çıkması hâlinde yaşı daha küçük olan öne geçer. (Doğum tarihi gün/ay/yıl olarak hesap edilir.)
 10. Siyer-i Nebi Yarışması müracaatları, www.kainatinefendisi.net  adresinden yapılacaktır.
 11. Siyer-i Nebi Yarışma soruları Prof.Dr. Ramazan Ayvallı Hoca’nın “KÂİNATIN EFENDİSİ MUHAMMED ALEYHİSSELÂM” isimli kitabının 7.baskısından hazırlanacaktır.
 12. Siyer-i Nebi Yarışması 60 Soru ve 60 dakika olacaktır. (Değişiklik hakkımız saklıdır.)
 13. Siyer-i Nebi yarışmasına müracaat edenler, belirtilen kitabı;
 14. Üsküdar’daki “Çamlıca Eğitim Kültür ve Sosyal Hizmetler Derneği”nden ücretsiz olarak alabilirler.
 15. İsteyenler,  www.kainatinefendisi.net adresinden PDF formatında ücretsiz olarak indirebilir…
 16. kainatinefendisi.net adresinden “yarışmaya müracaat formundaki” adres bölümüne adresini yazanlara, yarışma kitabının yanında, iki tane de sürpriz hediye kitap olmak üzere toplam 3 tane kitap göndereceğiz. Kargo ücreti alıcı tarafından ödenecektir. (Kargo ücreti Türkiye’nin her yerine sabit olup 10 TL’dir ve kargo kapınıza gelince tarafınızca ödenecektir. Bu ücretin bizimle hiç alakası yoktur. Sadece yurtiçi adreslere gönderilebilecektir.)
 17. 3 adet hediye kitabınız, sosyal sorumluluk projesi çerçevesinde, “hediye-hizmet sponsorumuz” olan “Reva Gayrimenkul Yatırım A.Ş.” etiketiyle gönderilecektir.
 18. Siyer-i Nebi Yarışması, Çevrimiçi İmtihan Giriş Bilgileriniz,  İmtihanın günü ve saati ile ilgili olabilecek bir değişiklik, yarışmadan bir hafta önce www.kainatinefendisi.net adresinden duyurulacaktır…
 19. Yarışmaya katılanların, beyan ettiği eksik ve yanlış bilgilerden doğacak neticelerle ilgili itirazları dikkate alınmaz. Yanlış bilgi verildiğinin tespiti hâlinde, yarışmacının imtihan neticelerine ait bütün hakları geçersiz sayılır.
 20. Yarışmacılar, www.kainatinefendisi.net  adresinden, yarışma neticelerini öğrenebileceklerdir.
 21. Yarışma ile ilgili değişiklik yapma hakkımız mahfuzdur. Yapılabilecek zarûrî değişiklikler www.kainatinefendisi.net adresinden duyurulacaktır…

Bir cevap yazın